Reed Strucker

Stephen Moyer Reed jest prokuratorem, który specjalizuje się w przestępstwach popełnianych przez mutantów. Jest przekonany, że zamykanie w więzieniu niebezpiecznych osób, które łamią prawo jest patriotycznym czynem. Kiedy agencja stwierdza, że jego własne dzieci mogą stanowić dla społeczeństwa zagrożenie, Reed i jego rodzina schodzą do podziemia, gdzie mogą liczyć jedynie na pomoc grupy mutantów.Reed jest prokuratorem, który specjalizuje się w przestępstwach popełnianych przez mutantów.
Jest przekonany, że zamykanie w więzieniu niebezpiecznych osób, które łamią prawo jest patriotycznym czynem. Kiedy agencja stwierdza, że jego własne dzieci mogą stanowić dla społeczeństwa zagrożenie, Reed i jego rodzina schodzą do podziemia, gdzie mogą liczyć jedynie na pomoc grupy mutantów.

Caitlin Strucker

Amy Acker Caitlin jest gotowa zrobić wszystko, by chronić swoją rodzinę, zwłaszcza po tym, kiedy pewnego dnia w szkole okazuje się, że jej syn posiada nieznane, niezwykłe moce. Caitlin i jej rodzina są zmuszeni prosić o pomoc grupę zbiegłych mutantów, co wystawia jej instynkt macierzyński na bardzo trudną próbę.Caitlin jest gotowa zrobić wszystko, by chronić swoją rodzinę, zwłaszcza po tym, kiedy pewnego dnia w szkole okazuje się, że jej syn posiada nieznane, niezwykłe moce.
Caitlin i jej rodzina są zmuszeni prosić o pomoc grupę zbiegłych mutantów, co wystawia jej instynkt macierzyński na bardzo trudną próbę.

Lauren Strucker

Natalie Alyn Lynd Lauren jest najstarszym dzieckiem Struckerów. Przez wiele lat ukrywała swoje ponadludzkie zdolności przed najbliższymi. Kiedy traumatyczne wydarzenie wyzwala w jej bracie niezwykłe moce, Lauren postanawia ujawnić się, by chronić swoją rodzinę, która musi uciekać przed agentami Sentinel Services.Lauren jest najstarszym dzieckiem Struckerów.
Przez wiele lat ukrywała swoje ponadludzkie zdolności przed najbliższymi. Kiedy traumatyczne wydarzenie wyzwala w jej bracie niezwykłe moce, Lauren postanawia ujawnić się, by chronić swoją rodzinę, która musi uciekać przed agentami Sentinel Services.

Andy Strucker

Percy Hynes White Przerażający incydent w szkole sprawia, że nastoletni syn Reed i Caitlin musi pogodzić się z myślą o tym, że został obdarzony ponadludzką mocą, z której nie zdawał sobie wcześniej sprawy. Zdolności, które wykorzystał podczas wypadku w szkole sprawiły, że on i pozostali członkowie jego rodziny stali się uciekinierami i przystąpili do ukrywającej się w podziemiu grupy mutantów.Przerażający incydent w szkole sprawia, że nastoletni syn Reed i Caitlin musi pogodzić się z myślą o tym, że został obdarzony ponadludzką mocą, z której nie zdawał sobie wcześniej sprawy.
Zdolności, które wykorzystał podczas wypadku w szkole sprawiły, że on i pozostali członkowie jego rodziny stali się uciekinierami i przystąpili do ukrywającej się w podziemiu grupy mutantów.

Jace Turner

Coby Bell Jace, który jest agentem Sentinel Services, chce stać na straży bezpieczeństwa świata i chronić go przed mutantami, którzy łamią prawo. Jest odpowiedzialny za odnalezienie rodziny Struckerów i wytropienie podziemnej siatki mutantów, która zapewniła im schronienie. Prowadzona przez niego operacja zmusi go do zrewidowania własnych poglądów i sprawi, że zacznie inaczej postrzegać swoją misję.Jace, który jest agentem Sentinel Services, chce stać na straży bezpieczeństwa świata i chronić go przed mutantami, którzy łamią prawo.
Jest odpowiedzialny za odnalezienie rodziny Struckerów i wytropienie podziemnej siatki mutantów, która zapewniła im schronienie. Prowadzona przez niego operacja zmusi go do zrewidowania własnych poglądów i sprawi, że zacznie inaczej postrzegać swoją misję.

Eclipse/Marcos Diaz

Sean Teale Eclipse/Marcos może wysyłać wiązki promieni laserowych i jest w związku z tym poszukiwany przez agencję ścigającą mutantów - Sentinel Services. Z dnia na dzień traci to, co było mu najdroższe i jest gotów zrobić wszystko, by pomóc działającej w podziemiu grupie mutantów.Eclipse/Marcos może wysyłać wiązki promieni laserowych i jest w związku z tym poszukiwany przez agencję ścigającą mutantów - Sentinel Services.
Z dnia na dzień traci to, co było mu najdroższe i jest gotów zrobić wszystko, by pomóc działającej w podziemiu grupie mutantów.

Blink/Clarice Fong, a.k.a. Clarice Ferguson

Jamie Chung Blink/Clarice ukrywa się od dłuższego czasu i nie została schwytana przez agentów Sentinel Services tylko dlatego, że posiada zdolność teleportacji. Poszukiwana przez służby Clarice nie ma wyboru. Musi przystąpić do działającej w podziemiu grupy mutantów, którzy walczą o swoje i jej przetrwanie.Blink/Clarice ukrywa się od dłuższego czasu i nie została schwytana przez agentów Sentinel Services tylko dlatego, że posiada zdolność teleportacji.
Poszukiwana przez służby Clarice nie ma wyboru. Musi przystąpić do działającej w podziemiu grupy mutantów, którzy walczą o swoje i jej przetrwanie.

Polaris/Lorna Dane

Emma Dumont Polaris/ Lorna to obdarzona buntowniczą naturą młoda kobieta, która posiada niezwykły dar - może kontrolować pole magnetyczne. Wbrew wszystkiemu, udało jej się stworzyć rodzinę, której członkami są mutanci z podziemnej siatki. Szokujące doniesienia uświadamiają jej, że gra toczy się o najwyższą stawkę - Polaris/Lorna walczy nie tylko o własne życie, ale przetrwanie wszystkich mutantów.Polaris/ Lorna to obdarzona buntowniczą naturą młoda kobieta, która posiada niezwykły dar - może kontrolować pole magnetyczne.
Wbrew wszystkiemu, udało jej się stworzyć rodzinę, której członkami są mutanci z podziemnej siatki. Szokujące doniesienia uświadamiają jej, że gra toczy się o najwyższą stawkę - Polaris/Lorna walczy nie tylko o własne życie, ale przetrwanie wszystkich mutantów.

Thunderbird/John Proudstar

Blair Redford Thunderbird/John posiada niezwykłą moc - może przewidywać przyszłość. Ta ponadludzka zdolność sprawiła, że został przywódcą grupy mutantów, który zeszli do podziemia, aby uniknąć aresztowania. Ich śladem podążają agenci Sentinel Services, a John/Thunderbird i kierowana przez niego grupa, do której należy rodzina Struckerów, są zmuszeni walczyć o przeżycie.Thunderbird/John posiada niezwykłą moc - może przewidywać przyszłość.
Ta ponadludzka zdolność sprawiła, że został przywódcą grupy mutantów, który zeszli do podziemia, aby uniknąć aresztowania. Ich śladem podążają agenci Sentinel Services, a John/Thunderbird i kierowana przez niego grupa, do której należy rodzina Struckerów, są zmuszeni walczyć o przeżycie.